ניקוי שטיח פרסי

שטיח פרסי

אם אתם רוצים באמת שטיח איכותי שישדרג וירים את עיצוב הסלון שלכם, שטיח פרסי הוא לגמרי אחת האפשרויות הטובות עבורכם. שטיח פרסי ידוע כשטיח איכותי מאוד, צבעוני, כזה שיכול להחזיק לאורך שנים ויכול לשדרג בצורה משמעותית את הסלון ולחסוך לכם כסף בקניית שטיחים לא איכותיים.

הייחודיות של שטיח פרסי היא צפיפות קשרים גבוהה, מראה יוקרתי וצורות גיאומטריות או פרחוניות מרהיבות שמדרגות כל חלל סלון בכל בית. עם זאת יש לדעת ששטיח פרסי הוא שטיח עדין, ולכן את עבודת הניקיון שלו יש לעשות בצורה מקצועית מאוד שלא תפגע בקשרים, בסיבים וכמובן בצבע ובדוגמאות הייחודיות שלו.

ניקוי שטיח פרסי – למה זה חשוב?

הסלון הוא החלל המרכזי של הבית שלנו, לכן רוב הפעילות השגרתית והיומיומית בבית שלנו מתרחשת בסלון. וכיוון ששטיח פרסי נמצא בסלון, הוא תמיד יתלכלך מאבק, חול, לכלוך ושיערות שנושרים מאיתנו או שנכנסים אלינו הביתה דרך החלונות.
בנוסף, בלתי אפשר למנוע מהשטיח להתלכלך ממשקאות או מאוכל שנשפך או מתפורר על השטיח. לכן לא משנה כמה נשמור ונקפיד, שטיח פרסי שנמצא בסלון תמיד יתכסה באבק או יתמלא בכתמי אוכל ומשקאות, זיעה, גם ולפעמים אפילו משתן אם יש ילדים קטנים או חיות מחמד בבית.

החשיבות לנקות את השטיח במצב כזה נובעת משתי סיבות. סיבה ראשונה היא לשמור על השטיח. שטיח פרסי מוכתם משתן או מכתמי אוכל, היופי והייחודיות שלו נפגמת כיוון שהכתמים משנים את צבע השטיח, ומכערים אותו ובמצב כזה יש השפעה שלילית כוללת על כל הסלון. סיבה שנייה היא אורך החיים של השטיח – כיוון ששטיח מלא בכתמי אוכל ושעולים ממנו ריחות לא נעימים, בסופו של דבר לא נרצה שהוא יהיה בחלל המרכזי של הבית וניאלץ להיפטר ממנו.

ניקוי שטיח פרסי בבית הלקוח

כדי לשמור על אורך חייו של שטיח פרסי יש לשמור על נקיונו ולהקפיד על תחזוקה גם מבחינת אבק, לכלוך, חול, שערות ופרווה, וגם מבחינת כתמי אוכל, משקאות והפרשות גוף שונות כמו פיפי, זיעה, דם וכו'.

ניקוי שטיחים פרסיים על ידי חברת ניקוי מקצועית בשיטת הזרקת חומר ניקוי, יניקה וייבוש, חייב להיעשות בחומרי ניקוי עדינים כדי לא לפגום בצבע ולגרום למריחתו או לשינוי בצבע שלו.

ניקוי שטיח פרסי במפעל

אפשרות נוספת לניקוי שטיח היא במפעל לניקוי שטיח פרסי. בשלב הראשון מעבירים את השטיח הפרסי בתהליך של ניעור מאבק, חול שנדבק והתקשה על הסיבים, לכלוך וכו' על ידי מכונה באופן שלא ניתן לעשות בבית הלקוח.

לאחר מכן מכניסים את השטיח הפרסי לתוך אמבטיה עם סבון וחומרי ניקוי עדינים ומנקים אותו על ידי שטיפה בלחץ גבוה, הברשה עדינה להסיר את כל הכתמים שעדיין נותרו על השטיח ולאחר מכן תליית השטיח לייבוש.

ניקוי שטיח פרסי על ידי חברה מקצועית

אז אם אתם רוצים לשמור על איכות השטיח הפרסי שלכם, ושימשיך לשדרג את הסלון שלכם ואת עיצוב החלל המרכזי של הבית עם הצבעים המרהיבים שלו, אל תחשבו פעמיים, התקשרו למג'יק קלין, חברת ניקוי ספות מקצועית, עם ידע מקצועי וניסיון בניקוי שטיחים פרסיים בחומרי ניקוי עדינים ובטיחותיים, מבלי לפגום בצבע או בסיבי השטיח, במפעל או בבית הלקוח.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שיעניינו אותך