ללמד ילדים אנגלית

לימוד אנגלית

הורים רבים כבר הפנימו את החשיבות בלימודי אנגלית לילדיהם. הבינו שמלבד השפה עצמה שיש לה שימוש יומיומי בימינו, לימודי שפה מקנים גם מיומנויות רבות שמפתחות את המוח ואת האינטליגנציה בקרב הילדים. כמו כן, ילדים בגיל צעיר מסוגלים לקלוט שפה הרבה יותר טוב מאשר בגיל מבוגר וכדאי לנצל את השנים הללו כדי שהם ייהנו מהפירות בגיל מאוחר יותר. אולם, כיצד עושים את זה? יש היום מגוון שיטות ללמד את הילדים שלנו אנגלית, כשאחת השיטות היא לבחור מקום ייעודי ללימודי אנגלית שיטמיע בילדים את הסקרנות, העניין והתשוקה ללימודים הללו. בינתיים, עד שתלכו לרשום את ילדכם לבית הספר ללימודי אנגלית לילדים של רן קרני, תיהנו מכמה טיפים מעולים שיסייעו לכם לחשוף את ילדכם לשפה המדוברת בכל העולם – אנגלית.

פעילויות משותפות באנגלית – עוד לפני שהילדים ילמדו את השפה בביה"ס, מומלץ שכבר מגיל קטן מאוד תהיה להם גישה חיובית לשפה וזאת ניתן לעשות על ידי פעילויות משותפות של הורה וילד. אפשר לשיר ולנגן להם באנגלית, להשמיע מוסיקה באנגלית (שירי ביטלס ושירי ילדים), לטייל איתם בחו"ל במדינה בה הם נחשפים לשפה, לצפות בסרטים ובסדרות טבע שהקריין מדבר באנגלית – ככל שתחשפו אותם ליותר תחומי עניין באנגלית, כך הם ירגישו נוח עם השפה והיא לא תרגיש להם זרה.

תקראו אנגלית בקול רם – היום הרשת מוצפת במידע באנגלית בכל תחום וגם ניתן למצוא ספרי ילדים דיגיטליים באנגלית. מומלץ למצוא תכנים מעשירים שמעניינים את ילדכם ולקרוא אותם בקול רם. שיטה זו תגדיל את אוצר מילים, תסייע להם להגות את המילים נכון ותאפשר להם לחקות את המילים ולדבר בעצמם. כשילד מאזין להורה מקריא בקול הוא יחקה אותו, יקבל פידבק חיובי וירגיש הרבה יותר בטוח לדבר את השפה עם אדם אחר.

פשוט לשחק באנגלית – כל משחק בעברית ניתן למצוא אותו גם בגרסה באנגלית כגון – משחקי רביעיות, ארץ עיר, מונופול, שבץ נא וכדומה.

אפליקציות באנגלית – כל השיטות הקלאסיות של לימודי אנגלית אינם מספקים את הילד של היום והוא ישמח להכיר את כל האפליקציות הכי מגניבות שמסייעות לו גם בלימודי אנגלית. יש היום מגוון של אפליקציות ללימוד שפה זרה שמלוות במשחקים ובאנימציה מעולה, עם הרבה הומור, סרטונים, מוסיקה וכולי. חפשו את האפליקציה המתאימה לילדיכם, ונצלו את הזמן שהוא בטלפון עבור פעולה פרודוקטיבית במיוחד.

חוג או קורס אנגלית לילד שלכם יהווה גם פלטפורמה מצוינת שתעניק לו הרבה יותר משפה. בקורס אנגלית הוא יחווה חוויה עם עוד ילדים רבים בני גילו, יקבל ביטחון בדיבור השפה עם אחרים כשהוא הוגה אותה בצורה תקינה, הוא יעשיר את אוצר המילים שלו וכך גם במסגרת בית הספר הוא יוביל בין כל ילדי הכיתה במקצוע האנגלית.
מחפשים את המקום הנכון שילמד את ילדכם אנגלית בצורה חווייתית ומסקרנת? בית הספר לאנגלית של רן קרני מלמד בשיטה ייחודית שמותאמת לכל ילד בכל גיל. אצלנו תוכלו להבטיח לילדכם את מגוון המיומנויות החשובות ללימודי השפה שיסייעו לו בבית הספר ולמשך כל חייו הבוגרים.

המאמר נכתב ע"י רן קרני – מנהל ביה"ס ללימודי אנגלית לילדים. לפרטים נוספים חייגו 054-668-0609

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שיעניינו אותך